• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HCI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HCI. Jeżeli chcesz otworzyć plik HCI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HCI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HydroCAD IDF Data Format HydroCAD Software Solutions

Co to jest plik HCI?

Plik danych używany przez HydroCAD, program do modelowania odwadniania kanalizacji deszczowej. Zawiera dane o intensywności i długości trwania (IDF) dla natężenia opadów deszczu w określonym przedziale czasowym. Używane w połączeniu z kilkoma innymi plikami danych zawierającymi projekt HydroCAD.

Jak otworzyć plik HCI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HCI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HCI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HCI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HCI

Inne problemy z plikiem HCI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HCI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HCI:

  • plik HCI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HCI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HCI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik