• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HCE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HCE. Jeżeli chcesz otworzyć plik HCE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HCE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HydroCAD Hydrograph Data Format HydroCAD Software Solutions

Co to jest plik HCE?

Plik danych używany przez program HydroCAD, program do odwadniania kanalizacji deszczowej. Zawiera dane hydrograficzne przy użyciu formatu tekstowego. Przewiduje zmiany w przepływie wody w rzece w czasie dla projektu HydroCAD.

Pliki HCE są zawsze zgodne ze starszymi wersjami programu HydroCAD.

Jak otworzyć plik HCE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HCE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HCE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HCE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HCE

Inne problemy z plikiem HCE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HCE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HCE:

  • plik HCE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HCE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HCE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik