• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HBE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HBE. Jeżeli chcesz otworzyć plik HBE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HBE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HyperBac Compressed/encrypted Archive Xceleon Technologies

Co to jest plik HBE?

Archiwum plików skompresowane i zaszyfrowane przy użyciu narzędzia do kompresji plików HyperBac. Służy głównie do kompresji plików baz danych, w tym formatów baz danych Oracle, MySQL, SQL Server, SharePoint, Sybase, IBM DB / 2 i SAP BRBackup. Może zapewnić do 90% zmniejszenie wymaganej przestrzeni magazynowej.

Pliki HBE są podobne do standardowych plików .HBC, ale szyfrowane za pomocą szyfrowania AES dla bezpieczeństwa plików. HyperBac używa pliku kluczy szyfrujących w celu uwierzytelnienia użytkownika, który może otworzyć plik.

Jak otworzyć plik HBE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HBE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HBE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HBE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HBE

Inne problemy z plikiem HBE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HBE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HBE:

  • plik HBE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HBE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HBE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik