• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku H4R

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem H4R. Jeżeli chcesz otworzyć plik H4R, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku H4R

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Heroes Of Might And Magic 4 Data Format New World Computing

Co to jest plik H4R?

Plik danych gry wykorzystywany przez Heroes of Might i Magic 4 (HOMM4), gra strategiczna zwrócona. Zawiera dane, takie jak mapy, muzyka do gier i aktualizacje oprogramowania.

Pliki danych HOMM4 nie mają być modyfikowane przez użytkownika. Jednak dane można wyodrębnić z plików H4R przy użyciu programu Total Commander z wtyczką H4R

Jak otworzyć plik H4R?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku H4R jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi H4R z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem H4R którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik H4R

Inne problemy z plikiem H4R

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem H4R nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami H4R:

  • plik H4R którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku H4R z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik H4R nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik