• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku H1S

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem H1S. Jeżeli chcesz otworzyć plik H1S, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku H1S

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Assistance Platform Client Help Format Microsoft

Co to jest plik H1S?

Kompilowany format dokumentu pomocy wprowadzony w systemie Windows Vista, a także obsługiwany w systemie Windows 7. Uruchomiona przez klienta platformy pomocy technicznej (HelpPane.Exe), która jest domyślnie instalowana w systemie Windows. Używane przez firmę Microsoft i OEM do tworzenia dokumentów pomocy, ale nie używane przez programistów innych firm.

Kilka wstępnie zainstalowanych plików H1S można znaleźć w następującym katalogu:

C: WindowsHelpWindowsen-US

Pliki H1S można skompilować przy użyciu programu Apcompnt.Exe dołączonego do kompilatora pomocy platformy pomocy technicznej. Mogą być również dekompilowane przy użyciu xHelpMarkup.

Jak otworzyć plik H1S?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku H1S jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi H1S z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem H1S którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik H1S

Inne problemy z plikiem H1S

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem H1S nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami H1S:

  • plik H1S którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku H1S z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik H1S nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik