• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku H1Q

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem H1Q. Jeżeli chcesz otworzyć plik H1Q, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku H1Q

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Help Merged Query Index Format Microsoft

Co to jest plik H1Q?

Indeks zapytań używany przez Pomoc techniczną firmy Microsoft, program pomocy systemowej dołączony do systemu operacyjnego Windows. Przechowywany w "dokumentach i ustawieniach wszystkich użytkownikówApplication DataMicrosoft Help" w systemie Windows XP i katalogu "ProgramDataMicrosoftAssistanceClient1.0en-US" w systemie Windows Vista.

Jak otworzyć plik H1Q?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku H1Q jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi H1Q z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem H1Q którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik H1Q

Inne problemy z plikiem H1Q

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem H1Q nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami H1Q:

  • plik H1Q którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku H1Q z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik H1Q nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik