• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku H12

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem H12. Jeżeli chcesz otworzyć plik H12, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku H12

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
At Home 2012 Tax Return Format H&R Block Canada

Co to jest plik H12?

Ulga podatkowa zapisana przez H & R Block Canada 2012, kanadyjski program przygotowania podatków. Zawiera kanadyjskie federalne formularze podatku dochodowego i dane podatkowe wprowadzone przez użytkownika. Zapisuje postępy w uzyskaniu zeznania podatkowego, aby można było je wznowić w późniejszym czasie.

Ponieważ rozszerzenie pliku H12 jest używane w wersji 2012 w programie At Home Canada, większość plików H12 jest tworzona w 2013 (w następnym roku).

H & R Block Canada At Home stał się H & R Block Kanada Tax Software w 2013 roku.

Jak otworzyć plik H12?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku H12 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi H12 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem H12 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik H12

Inne problemy z plikiem H12

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem H12 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami H12:

  • plik H12 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku H12 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik H12 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik