• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem H . Jeżeli chcesz otworzyć plik H , bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku H

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
C/C++ Header Format N/A

Co to jest plik H ?

Plik H to plik nagłówka, do którego odwołuje się dokument C, C ++ lub Objective-C. Może zawierać zmienne, stałe i funkcje, które są używane przez inne pliki w ramach projektu programowania. Pliki H umożliwiają pisanie często używanych funkcji tylko raz i odwoływanie się do innych plików źródłowych w razie potrzeby.

Jak otworzyć plik H ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku H jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi H z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem H którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik H

Inne problemy z plikiem H

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem H nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami H :

  • plik H którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku H z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik H nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik