• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GXT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GXT. Jeżeli chcesz otworzyć plik GXT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GXT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Grand Theft Auto 2 Game Format Rockstar Games

Co to jest plik GXT?

Plik używany przez Grand Theft Auto (GTA), gra, w której gracze ukradają samochody i wykonują misje. Zawiera tekst wyświetlany podczas rozgrywki. Często dołączane do modów GTA i mogą być przetłumaczone na wiele języków.

Pliki GXT są używane w GTA 2 i nowszych wersjach i dla każdego języka jest jeden plik GXT. Zazwyczaj są one przechowywane w katalogu dodatku instalacji GTA.

Możesz zmodyfikować GTA: San Andreas i GTA: 4 pliki GXT z edytorem X GXT i GTA: pliki Vice City GXT z GTA: Vice City GXT Editor.

Format GXT obsługuje szyfrowanie UTF-16.

Jak otworzyć plik GXT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GXT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GXT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GXT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GXT

Inne problemy z plikiem GXT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GXT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GXT:

  • plik GXT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GXT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GXT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik