• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GXL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GXL. Jeżeli chcesz otworzyć plik GXL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GXL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Graph Exchange Language Format R. C. Holt

Co to jest plik GXL?

Plik danych graficznych utworzony w formacie GXL (Graph Exchange Language), formacie służącym do przesyłania wykresów między aplikacjami. Przechowuje węzły, krawędzie i właściwości, które tworzą wykres. Używa formatu XML, który umożliwia interoperacyjność między programami.

Format GXL został opublikowany w 2000 roku. Jest obecnie mniej popularny niż inne formaty graficzne, takie jak .GRAPHML, .GML i .XGMML.

Jak otworzyć plik GXL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GXL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GXL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GXL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GXL

Inne problemy z plikiem GXL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GXL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GXL:

  • plik GXL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GXL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GXL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik