• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GXK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GXK. Jeżeli chcesz otworzyć plik GXK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GXK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Galaxkey File Manager Encrypted Format Galaxkey

Co to jest plik GXK?

Szyfrowane archiwum utworzone przez Galaxkey, program służący do bezpiecznego przechowywania i przenoszenia plików. Zawiera szyfrowanie, a także ochronę hasłem. Wymaga zarejestrowanej tożsamości Galaxkey oraz oprogramowania Galaxkey do wyodrębniania plików z archiwum.

Pliki GXK są często używane w środowiskach korporacyjnych do szyfrowania i wysyłania dokumentów jako załączników do poczty e-mail. Galaxkey udostępnia wtyczkę programu Microsoft Outlook oraz autonomiczne narzędzie Windows do tworzenia i wydobywania plików GXK.

Jak otworzyć plik GXK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GXK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GXK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GXK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GXK

Inne problemy z plikiem GXK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GXK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GXK:

  • plik GXK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GXK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GXK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik