• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GXH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GXH. Jeżeli chcesz otworzyć plik GXH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GXH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
General CADD Pro Hatch Pattern Format General CADD Products

Co to jest plik GXH?

Plik CAD używany przez General CADD Pro, program rysowania CAD dla systemu Windows. Zawiera wzór kreskowania, który jest wzorem wektora, który może być użyty do teksturowania lub wypełniania obszaru. Służy do nanoszenia różnych wzorów materiałowych, takich jak cegła, metal, szkło i plastik, do rysowanych obiektów.

Jak otworzyć plik GXH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GXH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GXH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GXH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GXH

Inne problemy z plikiem GXH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GXH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GXH:

  • plik GXH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GXH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GXH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik