• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GXF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GXF. Jeżeli chcesz otworzyć plik GXF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GXF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
General CADD Pro Font Data Format General CADD Products

Co to jest plik GXF?

Plik czcionki używany przez General CADD Pro, narzędzie do projektowania CAD dla systemu Windows. Zapewnia czcionkę, która może być użyta do wstawienia tekstu i innych symboli do rysunku CAD. Musi być dostępny dla oprogramowania, aby rysunek CAD, który używa czcionki, która ma być wyświetlana poprawnie.

Jak otworzyć plik GXF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GXF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GXF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GXF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GXF

Inne problemy z plikiem GXF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GXF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GXF:

  • plik GXF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GXF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GXF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik