• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GXD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GXD. Jeżeli chcesz otworzyć plik GXD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GXD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
General CADD Pro Drawing Format General CADD Products

Co to jest plik GXD?

Rysunek CAD utworzony za pomocą programu CAD CAD Pro (GCP), przebudowanej wersji Generic CADD dla systemu Windows. Zwykle używane do projektowania architektonicznego i planów budynków. Skompresowany wewnętrznie przez program CAD CAD podczas zapisywania.

Jak otworzyć plik GXD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GXD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GXD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GXD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GXD

Inne problemy z plikiem GXD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GXD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GXD:

  • plik GXD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GXD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GXD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik