• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GXC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GXC. Jeżeli chcesz otworzyć plik GXC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GXC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
General CADD Pro Component Data Format General CADD Products

Co to jest plik GXC?

Plik komponentu rysunku utworzony przy użyciu oprogramowania CAD CAD Pro (General CADD Pro - GCP), następcy Generic CADD dla systemu Windows. Służy do zapisywania komponentów lub obiektów rysunkowych, które można dodać do pliku rysunku CADD ogólnego (.GXD).

Jak otworzyć plik GXC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GXC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GXC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GXC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GXC

Inne problemy z plikiem GXC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GXC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GXC:

  • plik GXC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GXC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GXC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik