• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GVIMRC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GVIMRC. Jeżeli chcesz otworzyć plik GVIMRC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GVIMRC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GVim Settings Format gVim

Co to jest plik GVIMRC?

Plik używany przez Gvim, graficzną wersję edytora tekstu Vim na pulpit. Określa domyślne ustawienia edytora, takie jak czcionka, kolory, rozmiar okna i szerokość kart. Podobny do pliku .VIMRC, ale może zawierać dodatkowe opcje konfiguracji specyficzne dla Gvim.

Jeśli używasz pliku GVIMRC, możesz nie używać pliku VIMRC, ponieważ mogą one określać ustawienia sprzeczne.

Jak otworzyć plik GVIMRC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GVIMRC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GVIMRC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GVIMRC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GVIMRC

Inne problemy z plikiem GVIMRC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GVIMRC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GVIMRC:

  • plik GVIMRC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GVIMRC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GVIMRC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik