• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GVI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GVI. Jeżeli chcesz otworzyć plik GVI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GVI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google Video Format Google

Co to jest plik GVI?

Format wideo używany przez program Google Video Player, program odtwarzania wideo opracowany przez firmę Google. Podobnie jak plik .AVI i zakodowany w formacie DivX4 z kompresją MP3. Może też być odtwarzany przez VLC, jeśli plik nie zawiera szyfrowania DRM.

Google Video Player został przerwany w 2007 roku i nie jest już dystrybuowany przez Google.

Jak otworzyć plik GVI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GVI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GVI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GVI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GVI

Inne problemy z plikiem GVI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GVI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GVI:

  • plik GVI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GVI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GVI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik