• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GV. Jeżeli chcesz otworzyć plik GV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Graphviz DOT Language Format AT&T

Co to jest plik GV?

Dokument zawierający opis tekstu wykresów węzłów i krawędzi. Napisane w języku DOT i można je czytać za pomocą programów zgodnych z Graphviz.

Rozszerzenie GV zostało wprowadzone w celu zastąpienia poprzedniego rozszerzenia .DOT, który jest używany do szablonów programu Microsoft Word.

Jak otworzyć plik GV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GV

Inne problemy z plikiem GV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GV:

  • plik GV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik