• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GTM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GTM. Jeżeli chcesz otworzyć plik GTM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GTM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GreekToMe Data Format Charles H. King

Co to jest plik GTM?

Plik używany przez GreekToMe, grecki program testowania Nowego Testamentu. Zapisuje tłumaczenie Biblii z Nowego Testamentu (eG, KJV, ESV, itp.) Udostępnione do użytku z oprogramowaniem GreekToMe. Zawiera zarówno słowa greckie jak i ich tłumaczenia.

Mimo, że dane tłumaczeń w plikach GTM są wyświetlane w tekście w programie, dane są szyfrowane w celu zapewnienia integralności podczas ładowania pliku. Nawet zmiana nazwy pliku sprawia, że ​​plik staje się bezużyteczny.

Jak otworzyć plik GTM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GTM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GTM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GTM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GTM

Inne problemy z plikiem GTM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GTM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GTM:

  • plik GTM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GTM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GTM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik