• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GTA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GTA. Jeżeli chcesz otworzyć plik GTA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GTA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft SharePoint WorkSpace Groove Tool Archive Format Microsoft

Co to jest plik GTA?

Mini-aplikacja utworzona dla programu Microsoft SharePoint Workspace (dawniej Groove), programu służącego do udostępniania dokumentów i innych treści w środowiskach współpracujących. Można dodać do obszaru roboczego użytkownika programu SharePoint, aby dostosować jego funkcjonalność. Służy do dystrybucji narzędzi.

Narzędzia Groove umożliwiają użytkownikowi automatyczne synchronizowanie zawartości z serwerem SharePoint. Na przykład narzędzie kalendarza może automatycznie synchronizować spotkania i inne ważne daty.

GTA oznacza również "Grand Theft Auto", popularną grę wideo akcji. Jednak program Grand Theft Auto nie używa plików z rozszerzeniem ".Gta".

Jak otworzyć plik GTA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GTA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GTA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GTA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GTA

Inne problemy z plikiem GTA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GTA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GTA:

  • plik GTA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GTA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GTA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik