• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSM. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GSM Sound Format N/A

Co to jest plik GSM?

Format audio przeznaczony do użytku w telefonii w Europie. Zoptymalizowany do nagrywania dźwięku wokalnego, na przykład rozmowy telefonicznej.

Jak otworzyć plik GSM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSM

Inne problemy z plikiem GSM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSM:

  • plik GSM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik