• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSLIDES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSLIDES. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSLIDES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSLIDES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Link To Google Slides Web Application Presentation Google

Co to jest plik GSLIDES?

Plik GSLIDES to prezentacja utworzona przez Google Prezentacje, edytor prezentacji online dołączony do Dysku Google. Zawiera adres URL do prezentacji Prezentacji Google zapisanej na Dysku Google. Prezentacje GSLIDES przechowują tekst, obrazy, kształty, wykresy, tabele, animacje i wideo w podobny sposób do pliku .PPTX.

Dysku Google to usługa oparta na chmurze zapewniająca przechowywanie plików i programy Dokumenty, Arkusze i Prezentacje. Dysku można pobierać i instalować w systemie Windows lub MacOS jako klient komputerów biurkowych do synchronizacji zdalnych plików Dysku Google z lokalnym komputerem. Jeśli zainstalujesz klienta Dysku Google Dysku, prezentacje GSLIDES są dostępne w specjalnym folderze o nazwie Dysk Google, który znajduje się na lokalnym dysku twardym. Ten folder jest używany do synchronizacji plików z użyciem zdalnego Dysku Google. Plik GSLIDES działa jak wskaźnik rzeczywistej prezentacji przechowywanej w internecie, co oznacza, że ​​po dwukrotnym kliknięciu pliku prezentacja jest otwierana na Dysku Google w domyślnej przeglądarce internetowej.

Interfejs Google Prezentacje wygląda podobnie do programu Microsoft PowerPoint z paskiem narzędzi, który umożliwia wstawianie tekstu, obrazów, kształtów, tabel, wykresów, animacji, obrazów i kompozycji Word. Można również zmienić tło, układ, motyw i przejścia w prezentacji.

Jak otworzyć plik GSLIDES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSLIDES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSLIDES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSLIDES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSLIDES

Inne problemy z plikiem GSLIDES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSLIDES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSLIDES:

  • plik GSLIDES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSLIDES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSLIDES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku GSLIDES
GSLIDES do PPTXGSLIDES do JPGGSLIDES do PDFGSLIDES do PNGGSLIDES do SVGGSLIDES do TXT