• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Golden Software Interchange Format Golden Software

Co to jest plik GSI?

Wymiana formatu danych wykorzystywanego przez oprogramowanie do mapowania i wizualizacji Golden Software. Zawiera dane o mapach i ustawieniach wizualizacji dla danych. Służy do wymiany danych między aplikacjami Golden Software.

Pliki GSI obsługują obiekty obwiedni, współrzędne, kolory i inne ustawienia.

Jak otworzyć plik GSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSI

Inne problemy z plikiem GSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSI:

  • plik GSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik