• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GSHEET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GSHEET. Jeżeli chcesz otworzyć plik GSHEET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GSHEET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Link To Google Sheets Web Application Spreadsheet Document Google

Co to jest plik GSHEET?

Plik GSHEET to arkusz kalkulacyjny utworzony przez Arkusze Google, internetowy program arkusza kalkulacyjnego dołączony do Dysku Google. Zawiera adres URL do Arkusza Arkuszy Google na Dysku Google. Arkusze kalkulacyjne GSHEET przechowują dane w komórkach rozmieszczonych w siatce wierszy i kolumn podobnie do pliku .XLSX.

Dysk Google to usługa przechowywania plików, która udostępnia również programy Dokumenty, Arkusze i Prezentacje. Dysku można pobierać i instalować w systemie Windows lub MacOS jako klient komputerów biurkowych do synchronizacji zdalnych plików Dysku Google z lokalnym komputerem. Jeśli zainstalujesz klienta Google Dotykowe stacje robocze, arkusze kalkulacyjne GSHEET są dostępne w specjalnym folderze o nazwie Dysk Google, który znajduje się na lokalnym dysku twardym. Ten folder jest używany do synchronizacji plików z użyciem zdalnego Dysku Google. Plik GSHEET działa jako wskaźnik do arkusza kalkulacyjnego przechowywanego w internecie, co oznacza, że ​​po dwukrotnym kliknięciu pliku arkusz kalkulacyjny zostanie otwarty na Dysku Google w domyślnej przeglądarce internetowej.

Interfejs Arkusza Google jest podobny do programu Microsoft Excel z paskiem narzędzi, który umożliwia wstawianie wierszy i kolumn oraz funkcji, notatek, wykresów i obrazów. Możesz także formatować dane jako walutę lub procent i przenieść miejsca dziesiętne lub zmienić czcionkę, rozmiar i kolor tekstu.

Jak otworzyć plik GSHEET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GSHEET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GSHEET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GSHEET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GSHEET

Inne problemy z plikiem GSHEET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GSHEET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GSHEET:

  • plik GSHEET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GSHEET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GSHEET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku GSHEET
GSHEET do XLSXGSHEET do CSVGSHEET do HTMLGSHEET do ODSGSHEET do PDFGSHEET do TXT