• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Haskell Gofer Script Format Google

Co to jest plik GS?

Skrypt napisany w skrypcie Google Apps Scripting, języku programowania opartym na języku JavaScript i wykorzystywanym do automatyzacji zadań w produktach Google online. Służy do tworzenia internetowych aplikacji sieci Web, takich jak interfejs WWW, program wysyłający niestandardowe wiadomości e-mail lub program, który automatycznie wypełnia i formatuje dokumenty Dokumentów Google.

Pliki GS można edytować przy użyciu skryptu Google Apps Script, edytora kodu działającego w przeglądarce sieci Web.

Jak otworzyć plik GS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GS

Inne problemy z plikiem GS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GS:

  • plik GS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik