• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRV. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft SharePoint WorkSpace Groove Format Microsoft

Co to jest plik GRV?

Plik używany przez program Microsoft Office Groove, program współpracy wykorzystywany w środowiskach profesjonalnych. Zawiera informacje o koncie lub zaproszenie Groove. Używany do logowania się do Groove lub zapraszania współpracowników i współpracowników do przeglądania dokumentu lub strony internetowej.

Pliki GRV są przechowywane w formacie XML.

Pliki GRV były wcześniej używane do przechowywania informacji o narzędziach, szablonach i przestrzeni roboczej Groove.

Jak otworzyć plik GRV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRV

Inne problemy z plikiem GRV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRV:

  • plik GRV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik