• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRT. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Grapher Template Golden Software

Co to jest plik GRT?

Plik utworzony przez Grapher 2D i 3D. Zapisuje szablon wykresu, który określa predefiniowane ustawienia generowania wykresu. Może zawierać typ wykresu, etykiety osi, kolory, formatowanie układu i inne ustawienia.

Pliki GRT umożliwiają użytkownikom tworzenie wykresów (plików .GPJ lub .GRF), które mają spójny wygląd. Wykresy są powszechnie wykorzystywane do prezentacji i publikacji technicznych.

Jak otworzyć plik GRT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRT

Inne problemy z plikiem GRT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRT:

  • plik GRT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik