• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GROUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GROUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GROUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GROUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Mail Group Format Microsoft

Co to jest plik GROUP?

Zbiór kontaktów utworzonych przez kontakty systemu Windows, wbudowany program do zarządzania kontaktami dołączony do systemu Windows. Zawiera listę kontaktów zapisanych w grupie. Może służyć do tworzenia listy adresowej do wysyłania wiadomości e-mail do wielu adresów jednocześnie.

Pliki grupowe można tworzyć w Kontaktach systemu Windows, wybierając opcję "Nowa grupa kontaktów" z paska narzędzi. Po utworzeniu grupy możesz dodać kontakty, klikając przycisk "Dodaj do grupy kontaktów" i wybierając pojedyncze pliki .CONTACT lub inne pliki GROUP. Można także tworzyć nowe kontakty i dodać nowe kontakty bezpośrednio w oknie Nowa grupa kontaktów.

Jak otworzyć plik GROUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GROUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GROUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GROUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GROUP

Inne problemy z plikiem GROUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GROUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GROUP:

  • plik GROUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GROUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GROUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik