• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GROB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GROB. Jeżeli chcesz otworzyć plik GROB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GROB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Graphic Object Bitmap Format Hewlett-Packard

Co to jest plik GROB?

Obraz bitmapowy o nazwie "GROB" (Bitmapa obiektów GRafic). Utworzony za pomocą kalkulatora graficznego Hewlett-Packard, takiego jak HP-48 i HP-49. Może zawierać wykres, wykres lub inną grafikę utworzoną w kalkulatorze.

Pliki GROB zazwyczaj mają rozszerzenie .GRO.

Jak otworzyć plik GROB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GROB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GROB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GROB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GROB

Inne problemy z plikiem GROB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GROB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GROB:

  • plik GROB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GROB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GROB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik