• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRN. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Granny 3D Format RAD Game Tools

Co to jest plik GRN?

Trójwymiarowy model lub animacja stworzona w Granny 3D, zestaw narzędzi do tworzenia gier 3D. Obsługuje siatki 3D, odwzorowanie tekstur i animacje. Używany w wielu grach 3D i może być oglądany z Granny Viewer.

Jak otworzyć plik GRN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRN

Inne problemy z plikiem GRN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRN:

  • plik GRN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik