• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRL. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Update Status Format Microsoft

Co to jest plik GRL?

Plik stanu używany przez system Windows Update. Zawiera informacje o bieżącej konfiguracji systemu Windows. Nazwa " active.Grl " lub " pending.Grl " jest domyślnie zapisywana w katalogu windowswinsxs.

Jeśli aktualizacja okna powoduje wystąpienie kodu błędu "0x80073712", może być konieczne usunięcie plików pending.Grl i pending.Xml. Następnie aktualizacja powinna działać poprawnie.

Jak otworzyć plik GRL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRL

Inne problemy z plikiem GRL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRL:

  • plik GRL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik