• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GRAFFLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GRAFFLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GRAFFLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GRAFFLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OmniGraffle Drawing Format The Omni Group

Co to jest plik GRAFFLE?

Rysunek zapisany przez OmniGraffle, program służący do tworzenia diagramów, wykresów i innych grafik. Przechowuje tekst, obrazy, rysowane obiekty, style i informacje o układzie strony. Może służyć do zapisywania i drukowania wykresów, szkiców, diagramów sieciowych i innych rysunków.

OmniGraffle może eksportować rysunki do następujących formatów plików: .PDF, .BMP, .PNG, .JPG, .TIFF, .EPS, .HTML, .SVG i inne.

Jak otworzyć plik GRAFFLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GRAFFLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GRAFFLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GRAFFLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GRAFFLE

Inne problemy z plikiem GRAFFLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GRAFFLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GRAFFLE:

  • plik GRAFFLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GRAFFLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GRAFFLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik