• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GPN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GPN. Jeżeli chcesz otworzyć plik GPN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GPN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GlidePlan Map Document Format N/A

Co to jest plik GPN?

Mapa generowana przez program planowania przed lotem GlidePlan. Zawiera wskaźnik do rastrowanej mapy lotnictwa oddziałowego FAA (zapisany w standardowym formacie .JPEG). Zawiera również dane służące do nakładania grafiki na mapę.

Jak otworzyć plik GPN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GPN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GPN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GPN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GPN

Inne problemy z plikiem GPN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GPN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GPN:

  • plik GPN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GPN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GPN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik