• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GP3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GP3. Jeżeli chcesz otworzyć plik GP3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GP3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Guitar Pro 3 Project Format Arobas Music

Co to jest plik GP3?

Format wyników muzycznych używanych przez Guitar Pro 3, program kompozycji muzycznych na gitarze i inne instrumenty strunowe. Zawiera tabulatury na gitarze, basie lub banjo. Służy do tworzenia wyników, które mogą być odtwarzane za pomocą danych MIDI lub drukowane na papierze.

Jak otworzyć plik GP3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GP3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GP3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GP3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GP3

Inne problemy z plikiem GP3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GP3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GP3:

  • plik GP3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GP3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GP3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik