• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GNO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GNO. Jeżeli chcesz otworzyć plik GNO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GNO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GenoPro Genealogy Document Format GenoPro

Co to jest plik GNO?

Plik projektu stworzony przez GenoPro, darmowy program służący do tworzenia genealogów. Zawiera dane o genealogii projektu, w tym drzewa rodzinne, rodowodowe, zdjęcia, daty i inne informacje genealogiczne. Służy do rejestrowania historii rodziny, analizy przodków i drukowania raportów rodzinnych.

Pliki GNO mogą obsługiwać do jednego miliona osób. Obsługują również tekst Unicode.

Jak otworzyć plik GNO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GNO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GNO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GNO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GNO

Inne problemy z plikiem GNO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GNO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GNO:

  • plik GNO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GNO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GNO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik