• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GNE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GNE. Jeżeli chcesz otworzyć plik GNE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GNE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Flickr PHP Format Ludicorp

Co to jest plik GNE?

Dynamiczna strona internetowa ze strony internetowej udostępniania zdjęć Flickr. Podobny do strony .PHP lub .ASP, ale napisany w zastrzeżonym języku programowania. Początkowo używana przez "Game Never Ending", gra komputerowa stworzona przez Ludicorp.

Ludicorp stworzył i utrzymywał stronę Flickr przed jej nabyciem przez Yahoo! W marcu 2005 r.

Jak otworzyć plik GNE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GNE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GNE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GNE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GNE

Inne problemy z plikiem GNE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GNE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GNE:

  • plik GNE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GNE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GNE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik