• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
LibGMS Gesture And Motion Signal Format GMS

Co to jest plik GMS?

Niski, binarny, minimalny, ale ogólny format służący do organizowania i przechowywania gestów i sygnałów ruchu w elastyczny i zoptymalizowany sposób. Sygnały związane z gestami są używane w grafikach komputerowych, muzyce komputerowej, animacji itp.

Format GMS przechowuje tylko minimalne cechy potrzebne do reprezentowania informacji dotyczących ruchu i gestów. Obejmują one elastyczność wymiarowania ruchów, elastyczne typy zakodowanych zmiennych, uniwersalne strukturyzowanie oraz właściwości przestrzenne i czasowe.

Więcej informacji na temat formatu GMS i biblioteki GMS (LibGMS) można znaleźć na stronie głównej formatu GMS.

Jak otworzyć plik GMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMS

Inne problemy z plikiem GMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMS:

  • plik GMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik