• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GMMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WCS GMMP Gamut Mapping Profile Microsoft

Co to jest plik GMMP?

Plik używany przez system Windows Color System (WSC) - technologię używaną do renderowania kolorów dla różnych wyświetlaczy w systemie operacyjnym Windows. Zawiera model modelu gamut, który jest używany do wyświetlania kolorów na monitorze w określony sposób.

Jak otworzyć plik GMMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMMP

Inne problemy z plikiem GMMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMMP:

  • plik GMMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik