• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik GMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Garmin Map Format Garmin

Co to jest plik GMAP?

Zestaw map używanych przez niektóre urządzenia nawigacyjne firmy Garmin. Zapisuje mapę konkretnych regionów na świecie (eG, City Navigator North America). Może być używany z oprogramowaniem PC i Mac, takim jak Garmin BaseCamp i MapInstall, a także z urządzeniami Garmin.

Jak otworzyć plik GMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GMAP

Inne problemy z plikiem GMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GMAP:

  • plik GMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik