• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GM81

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GM81. Jeżeli chcesz otworzyć plik GM81, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GM81

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameMaker Data Format YoYo Games

Co to jest plik GM81?

Plik projektu stworzony przez Game Maker, aplikację do tworzenia gier wideo, która umożliwia tworzenie gier przy użyciu operacji przeciągnij i upuść. Może zawierać kod źródłowy, a także odniesienia do zasobów gier, takich jak grafika, efekty dźwiękowe i muzyka.

Po zakończeniu tworzenia projekty programu Game Maker mogą być wbudowane w standardowy plik wykonywalny systemu Windows (.EXE).

Pliki GM81 można otwierać i edytować tylko w programie Game Maker 8.1. Poprzednie wersje programu Game Maker używają rozszerzeń .GM6 i .GMK.

Jak otworzyć plik GM81?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GM81 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GM81 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GM81 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GM81

Inne problemy z plikiem GM81

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GM81 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GM81:

  • plik GM81 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GM81 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GM81 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik