• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GM6

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GM6. Jeżeli chcesz otworzyć plik GM6, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GM6

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Maker Project Format YoYo Games

Co to jest plik GM6?

Gra komputerowa stworzona przy użyciu programu Game Maker 6, programu do tworzenia gier wideo. Umożliwia tworzenie gier przy użyciu operacji przeciągnij i upuść. Mogą zawierać animowaną grafikę, obrazy 3D, muzykę i efekty dźwiękowe.

Pliki GM6 można otwierać i edytować za pomocą aplikacji Kreator programu Game Maker. Po zakończeniu gry może zostać zapisany jako standardowy plik wykonywalny systemu Windows (.EXE).

Jak otworzyć plik GM6?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GM6 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GM6 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GM6 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GM6

Inne problemy z plikiem GM6

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GM6 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GM6:

  • plik GM6 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GM6 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GM6 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik