• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GM. Jeżeli chcesz otworzyć plik GM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Transport Tycoon Game Music Format GameMonkey Script

Co to jest plik GM?

Skrypt napisany dla skryptu GameMonkey, języka skryptowego służącego do umieszczania logiki w grach i innych aplikacjach. Używa składni podobnej do języka C i używa pojęć podobnych do języka Lua. Może być używany do niestandardowych modyfikacji oprogramowania.

Pliki skryptów GameMonkey mogą być uruchamiane z silnikiem GameMonkey Script i edytowane z dowolnym edytorem tekstowym.

Jak otworzyć plik GM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GM

Inne problemy z plikiem GM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GM:

  • plik GM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik