• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GLS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GLS. Jeżeli chcesz otworzyć plik GLS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GLS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GLScript Format Babylon

Co to jest plik GLS?

Plik tekstowy słowniczkowy stworzony przez Babylon Glossary Builder, program służący do tworzenia glosariuszy babilońskich. Zawiera terminy i ich definicje w zastrzeżonym formacie tekstowym. Może również przechowywać alternatywy dla każdego terminu. Służy do tworzenia binarnych plików słownikowych .BGL.

Jak otworzyć plik GLS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GLS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GLS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GLS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GLS

Inne problemy z plikiem GLS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GLS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GLS:

  • plik GLS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GLS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GLS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik