• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GLOBAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GLOBAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik GLOBAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GLOBAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Global Makefile N/A

Co to jest plik GLOBAL?

Plik konfiguracyjny definiujący lokalizacje plików źródłowych służących do kompilowania programu. Używane przez PHP, C / C ++ i inne języki. Automatyzuje proces kompilacji i kompiluje tylko nowe lub zmodyfikowane pliki. Zwykle nazwany makefile.Global.

Pliki GLOBAL są czasami określane przez specyficzne kompilatory programów.

Jak otworzyć plik GLOBAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GLOBAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GLOBAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GLOBAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GLOBAL

Inne problemy z plikiem GLOBAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GLOBAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GLOBAL:

  • plik GLOBAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GLOBAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GLOBAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik