• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GLO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GLO. Jeżeli chcesz otworzyć plik GLO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GLO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe RoboHelp Glossary Format Adobe Systems

Co to jest plik GLO?

Plik utworzony przez RoboHelp, program do tworzenia dokumentacji pomocy Windows. Zapisuje hasła, które są używane w dokumentacji pomocy. Zapisane w ramach projektu RoboHelp (.XPJ) i można je wkleić do ostatecznej dokumentacji pomocy.

Pliki GLO są zapisywane w formacie zwykłego tekstu i można je przeglądać za pomocą dowolnego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik GLO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GLO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GLO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GLO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GLO

Inne problemy z plikiem GLO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GLO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GLO:

  • plik GLO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GLO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GLO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik