• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GLINK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GLINK. Jeżeli chcesz otworzyć plik GLINK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GLINK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Link To Third-party Google Drive Web Application Document Google

Co to jest plik GLINK?

Plik używany przez usługę przechowywania danych w chmurze Google Drive. Utworzone przez klienta na Dysku Google Dysku i zawiera skrót do pliku powiązanego z Dyskiem Google, ale jest przechowywany w lokalizacji Dysku Google innej firmy niż Google. Działa jako skrót i otwiera plik referencyjny w przeglądarce sieci Web użytkownika po dwukrotnym kliknięciu.

Pliki GLINK są przechowywane w specjalnym folderze Dysk Google po zainstalowaniu klienta Google Desktop. Folder automatycznie synchronizuje wszystkie skróty z kontem Dysk Google.

Pliki GLINK są często używane przez aplikacje Dysku firm zewnętrznych, zapewniając skróty do plików przechowywanych poza Dyskiem Google.

Jak otworzyć plik GLINK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GLINK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GLINK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GLINK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GLINK

Inne problemy z plikiem GLINK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GLINK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GLINK:

  • plik GLINK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GLINK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GLINK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik