• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GLA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GLA. Jeżeli chcesz otworzyć plik GLA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GLA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sothink SWF Easy Project Format SourceTec Software

Co to jest plik GLA?

Plik projektu stworzony przez Sothink SWF Easy, program służący do tworzenia banerów internetowych dla formatów Flash, HTML5, .AVI i .GIF. Obsługuje ustawienia tekstu, grafiki, audio, wideo i animacji. Obsługuje również wiele animowanych "scen", które można uznać za slajdy w pokazie slajdów.

Kilka plików GLA szablonów projektów zawiera usługa Sothink SWF Easy. Szablony te mogą służyć jako punkt wyjścia do tworzenia banerów.

Jak otworzyć plik GLA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GLA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GLA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GLA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GLA

Inne problemy z plikiem GLA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GLA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GLA:

  • plik GLA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GLA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GLA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik