• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GJD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GJD. Jeżeli chcesz otworzyć plik GJD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GJD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
7th Guest Game Archive Trilobyte

Co to jest plik GJD?

Plik używany przez The 7th Guest, starsze puzzle interaktywne 3D opracowane przez Trilobyte przy użyciu silnika Groovie. Może przechowywać różne pliki multimedialne do gry. Towarzyszy plik .RL, który określa format danych w pliku GJD.

Pliki GJD są również wykorzystywane przez Godzinę 11 i mogą zostać otwarte przez program GROOVEX2, program dołączony do narzędzia The 11th Hour Toolset.

Jak otworzyć plik GJD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GJD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GJD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GJD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GJD

Inne problemy z plikiem GJD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GJD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GJD:

  • plik GJD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GJD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GJD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik