• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GHO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GHO. Jeżeli chcesz otworzyć plik GHO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GHO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Ghost Backup Image Format Symantec

Co to jest plik GHO?

Plik GHO to plik kopii zapasowej utworzony przez program Norton Ghost, klonowanie dysku i program do tworzenia kopii zapasowych. Zawiera "migawkę" dysku twardego lub innego urządzenia multimedialnego i zapisuje dane jako dokładną kopię dysku. Pliki GHO są często używane do tworzenia pełnych kopii zapasowych dysku twardego.

Pliki programu Norton Ghost można wykorzystać do przywracania pojedynczych plików lub pełnego dysku twardego. Pliki GHO mogą być szyfrowane, aby chronić kopie zapasowe.

Norton Ghost został zmieniony na Ghost Solution Suite.

Jak otworzyć plik GHO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GHO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GHO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GHO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GHO

Inne problemy z plikiem GHO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GHO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GHO:

  • plik GHO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GHO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GHO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik