• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GG. Jeżeli chcesz otworzyć plik GG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google Desktop Gadget Format Google

Co to jest plik GG?

Gadżet przeznaczony dla Google Desktop, widget pulpitu i menedżer aplikacji. Często udostępnia informacje, takie jak wiadomości, finanse i historie sportowe, ale również małe gry, interfejsy wyszukiwania i inne typy prostych programów.

Gadżety pulpitu Google są podobne do plików Apple Widżet pulpitu nawigacyjnego (.WDGT) i plików gadżetu Windows (.GADGET). Są przechowywane w formacie skompresowanym .ZIP i mogą zawierać pliki internetowe, takie jak pliki HTML, CSS, JavaScript i XML.

W systemie Mac OS X program Google Desktop wymaga systemu Mac OS X 10.5 lub nowszego.

Jak otworzyć plik GG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GG

Inne problemy z plikiem GG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GG:

  • plik GG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik